صفحه نخست

ايميل ما

آرشیو مطالب

لينك آر اس اس

عناوین مطالب وبلاگ

پروفایل مدیر وبلاگ

:: صفحه نخست
::
ايميل ما
::
آرشیو مطالب
::
پروفایل مدیر وبلاگ
::
لينك آر اس اس
::
عناوین مطالب وبلاگ
::

::تور کربلا
::فضائل زیارت امام حسین (ع) و زیارت کربلا
::درباره واقعه کربلا
::اماکن متبرکه عراق
::اطلاعات زائر
::هتل های کربلا
::هتل های نجف اشرف
::هتل های کاظمین


تمام لينکها تماس با ما


نويسندگان :
:: رامش
:: رضا والی نژاد

آمار بازديد :
تور کربلا با هواپیما

تور کربلا با هواپیما

امام امام حسین تور ارزان قیمت کربلا تور اقساطی کربلا تور زمینی کربلا تور زیارتی به کربلا تور زیارتی عتبات عالیات تور زیارتی عتبات عالیات با هواپیما تور زیارتی کربلا تور عتبات تور عتبات عالیات تور عتبات عالیات هوایی تور عتبات هوایی تور نجف و کربلا با هواپیما تور نوروزی کربلا تورهای زیارتی کربلا تور هوایی عتبات درجه1 تور هوایی عتبات عالیات تور هوایی نجف و کربلا تور هوایی کربلا تور هوایی کربلا از تهران تور هوایی کربلا و نجف تور کربلا تورکربلا تور کربلا آبان96 تور کربلا اردیبهشت 96 تور کربلا از تهران تور کربلا با هواپیما تور کربلا فروردین 97 تور کربلا نوروز97 تور کربلا هوایی تور کربلا هوایی از تهران تور کربلا هوایی تهران تور کربلا و نجف تور کربلا و نجف با هواپیما تور کربلا و نجف هوایی زیارت زیارت کربلا قیمت تور عتبات قیمت تور هوایی کربلا قیمت تور کربلا قیمت تور کربلا با هواپیما قیمت تور کربلا هوایی قیمت تور کربلا و نجف کربلا:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،

نوشته شده توسط رامش در یک شنبه 31 ارديبهشت 1396


بهترین هتل های کربلا ونجف

 

بهترین هتل های کربلا

فقط برخی از آژانس های مسافرتی هستند که خدمات اسکان مسافرین را در دو سطح هتلهای VIP و هتل های درجه ۱ کربلا را به زائران ارائه می دهند.

کسانی که سابقه رفتن به عراق و مخصوصا کربلا و نجف را دارند به خوبی می دانند که وضعیت هتل های بسیار دور از انتظار است .

و کیفیت اسکان و خدمات رفاهی یکی از مشکلات مسافرین محترم است با تور کربلا هوایی می توانید برنامه زیارت و اقامت خود را به ما بسپارید، ما بهترین هتل های کربلا را با بهترین امکانات براتون در نظر خواهیم گرفت.

سعادت http://bamaaa.info/

هتل های کربلا و نجف

هتلهای نجف در کل وضعیت ضعیف تری را نسبت به هتلهای کربلا دارد. واقعیت این است که عنوان “هتل” برازنده اقامتگاه های نجف نیست و این یک غلط مصطلح است بلکه واژه صحیح “مسافرخانه” است و عنوان هتل در نجف فقط در اقامتگاه های VIP مصداق دارد و قیمت هتل های کربلا با توجه به امکاناتشون متفاوت می باشد.در تمامی هتلهای عراق رومینگ سرویس (نظافت روزانه داخل اتاق) وجود ندارد و همراه داشتن ملحفه – حوله – لوازم استحمام و مسواک ضروری است.متاسفانه برخی از دفاتر و آژانسها هتلهای درجه ب و ج را تحت عنوان الف و یا هتلهای ۴ و ۵ ستاره به زوار عرضه می نمایند و این امر مشکلاتی را در سفر برای ایشان ایجاد می کند.

http://bamaaa.info/

هتل های کربلا نزدیک حرم

اسامی هتل های کربلا

 • هتل دلفا (VIP)
 • هتل عشتار (VIP)
 • هتل فورتین
 • هتل محمود
 • هتل ایوان
 • هتل یاسمین
 • هتل نبع الحیات
 • هتل الرحمن
 • هتل ریاحین الجنه
 • هتل الاسباط
 • هتل شمسا

اسامی هتل های نجف

 • هتل جبل النور (VIP)
 • هتل بستان (VIP)
 • هتل قصر الحبیب
 • هتل لولو
 • هتل قصر فیروزه
 • هتل مصباح الهدی
 • هتل فضلا

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت هتلهای کربلا و وضعیت هتلهای کربلا با کارشناس ما در تماس باشید.:: موضوعات مرتبط: اطلاعات زائر، ،
:: برچسب‌ها: هتل های کربلا ,

نوشته شده توسط رامش در یک شنبه 31 ارديبهشت 1396


تور هوایی کربلا VIP آخرین ماه فصل بهار خرداد 96

تور هوایی کربلا VIP  آخرین ماه فصل بهار 96

تور هوایی کربلا VIP خرداد 96

تور هوایی کربلا آخرین ماه فصل بهار خرداد 96

تور هوایی کربلا از تهران در تعطیلات فصل بهار آخرین ماه بهار خرداد برای زیارت حرمهای مطهر امام حسین بن علی علیه السلام

 برای زیارت اماکن مقدسه کربلا نجف کاظمین و سامراء در شبها و روزهای فصل بهار

تور کربلا به صورت هوایی می تواند خاطر دلنشینی از زیارت امام حسین ع و تور هوایی کربلا برای شما به ارمغان بیاورد. شما یک هفته می خواهید بروید کربلا و نجف برای زیارت خب اینکه یک ساعته برسید کربلا بهتره یا اینکه بیست و چهار ساعته ! مسلما تور هوایی کربلا راحت می باشد.

تور هوایی کربلا VIP خرداد 96

تور هوایی کربلا آخرین ماه فصل بهار خرداد 96

تور هوایی کربلا با هتل های درجه الف…….

اقامت به مدت 7 شب و 8 روز…….

5 شب در کربلا و 2 شب در نجف……..

هتل های برج الصفا،نور النجف،قصروالعباس،قصروالمولا و سایر هتل های درجه الف دیگر…

*********************************************

تور کربلا ویژه نوروز 95.تور کربلا.تور کربلا بهمن ماه 94.تور کربلا بهمن.تور کربلا بهمن 94

تور زیارتی نجف و کربلا درجه1

همراه با صبحانه ناهار شام…..

گشت های زیارتی…..

بیمه،ویزا……

همراه با همراهی مدیر کاروان ، مداح و آشپز ایرانی…….

و…

******************تور هوایی کربلا آخرین ماه فصل بهار خرداد 96*******************

تور هوایی زیارتی نجف ویژه زمستان

تور هوایی کربلا با بهترین ایرلاین ها……

تور زیارتی کربلا و نجف با هتل های تاپ درجه الف……

***************تور هوایی کربلا آخرین ماه فصل بهار خرداد 96****************

 

تذکرات و مدارک مورد نیاز:

اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس رنگی 4*3 زمینه سفید.

تور ها زیر نظر کارگزاران حج و زیارت و سازمان گردشگری صورت میگیرد.

در هتل های کربلا و نجف اتاق یکنفره وجود ندارد ودر صورت درخواست هزینه آن حساب میشود.

هزینه خروج از کشور و ورود به کشور عراق به عهده مسافر میباشد.

تور های زیارتی کربلا و نجف فقط هر 5شنبه انجام میگیرد.

تور های زیارتی خود را با سعادت سیر تجربه کنید.

سعادت سیر مجری مستقیم تور های زیارتی میباشد.

تور اقساطی کربلا را از ما بخواهید

سعادت سیر گیتی

تماس با :

021-43674454
09372100835
021-43674367

کلمات کلیدی :

تور هوایی کربلا از تهران تور هوایی کربلا و نجف تورکربلا تور کربلا تور کربلا آخرین ماه فصل بهار و خرداد 96 تور کربلا آخرین ماه فصل بهار 96 تور کربلا از تهران تور کربلا با هواپیما تور کربلا خرداد 96 تور کربلا نوروز96 تور کربلا هوایی تور کربلا هوایی از تهران تور کربلا هوایی تهران تور کربلا هوایی قیمت تور کربلا و نجف تور کربلا و نجف با هواپیما تور کربلا و نجف هوایی زیارت زیارت کربلا قیمت تور عتبات قیمت تور عتبات با هواپیما قیمت تور هوایی کربلا قیمت تور کربلا قیمت تور کربلا با هواپیما قیمت تور کربلا هوایی قیمت تور کربلا و نجف کربلا انواع تور کربلا ویژه نوروز . کربلا تعطیلات عید.امام حسین تور ارزان قیمت کربلا 96  تور اقساطی کربلا تور زمینی کربلا تور زیارتی به کربلا تور زیارتی عتبات عالیات با هواپیما تور زیارتی کربلا تور عتبات تور عتبات عالیات تور عتبات عالیات هوایی تور عتبات هوایی تور نجف و کربلا با هواپیما تور نوروزی کربلا تورهای زیارتی کربلا تورهای هوایی کربلا.تور کربلا اردیبشهت 96و خرداد 96ماه 97 . تور هوایی عتبات عالیات تور هوایی کربلا:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،

نوشته شده توسط رامش در جمعه 29 ارديبهشت 1396


با امام خمینی به زیارت کربلا رفتیم

با امام خمینی به زیارت کربلا رفتیم

ثبت نام برای زیارت کربلا شروع شد.

با امام خمینی به زیارت کربلا رفتیم

خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا / سرویس صفحات فرهنگی:

خاطره از که از زیارت کربلا در زیر می خوانید را دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) «حجت الاسلام و المسلمین اختری» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه "از انقلاب، زمان همراهی با امام خمینی(ره) یا زمانی که در زندان بودند چه خاطره ای دارید که هیچ گاه فراموش نمی کنید؟" بیان نموده اند باشد که مورد قبول شما دوستداران اهل بیت علیه السلام قرار گیرد.

این خاطرات را در زیر بخوانید

تور کربلا هوایی از تهران

زمانی که قم را به قصد ادامه تحصیل در نجف اشرف ترک کرده و وارد عراق شدم، بین طلبه ها این زمزمه بود که شاید چون یک سال از تبعید امام گذشته است، ایشان را از ترکیه به ایران بازگردانند. من هم چون دیگر از ایران خارج شده بودم بسیار ناراحت بودم که شاید دیگر هیچ وقت نتوانم امام را ببینم. مخصوصا که به شکل قاچاقی به عراق رفته بودم.

من پس از ورود به نجف به مدرسه آیت الله العظمی بروجردی نزد یکی از دوستانم که در آنجا تحصیل می کرد رفتم و در حجره ایشان مهمان شدم. همان طور که نشسته بودم، دیدم که بیرون از حجره عده ای از آقایان و طلبه ها که نشسته اند، در مورد ورود امام به نجف صحبت می کنند. تعجب کردم که این صحبت ها چیست؟ آمدم بیرون، همان آقایی که داشت صحبت می کرد رو به من کرد و پرسید: شما از قم آمدید؟ در قم چه خبر بود؟ من هم اخبار قم و شایعاتی که آنجا بود را به ایشان گفتم.   

تور کربلا هوایی از تهران

ولی اراده و مشیت خدای متعال بر این بود که من سعادت دیدار امام را داشته باشم؛ زیرا همان روزی که من وارد نجف شده بودم امام هم از ترکیه به بغداد رسیده بودند.

«مرحوم حاج آقا مصطفی» اطلاع دادند که امام در بغداد هستند. لذا همان شب پس از نماز یک مینی بوس از طلاب مدرسه آقای بروجردی به سمت کاظمین حرکت کرد و یک مینی بوس دیگر هم آماده بود تا پس از پر شدن به کاظمین برود. من به دوست خودم گفتم که اجازه بده من هم بیایم. آنها گفتند تو تازه و قاچاقی آمده ای هنوز کارت عبور و مرور هم نداری. تو را در راه می گیرند. من آن شب نرفتم و در مدرسه ماندم.

تور کربلا هوایی از تهران

اما فردا صبح دیدم نمی شود و طاقت ندارم در مدرسه بنشینم و ببینم چه می شود. وقتی متوجه شدم یک اتوبوس دیگر در مدرسه در حال جمع کردن گروهی دیگر از طلاب برای رفتن پیش امام است من هم سوار شدم. پیش خودم گفتم اگر گرفتند که گرفتند و اگر نگرفتند که چه بهتر. الحمدلله دستگیر نشدم و وارد کاظمین شدیم و همان روز ظهر نزد امام مشرف شدیم.

پس از آن من توفیق داشتم در کاظمین و در سامرا همراه امام باشم و اولین بار زیارت کربلای معلی را با امام مشرف شدم. این باعث شده الآن هم که من به آنجا می روم بهترین چیزی که به یاد بیاورم نمازهایی باشد که پشت سر آن بزرگوار خواندم.

تور کربلا هوایی از تهران

آن زیارت اولی که من در کنار امام از حرمین امام حسین(ع) و ابوالفضل العباس(ع) انجام دادم، بهترین خاطره من از کربلا است. آن زیارت بسیار بسیار خاطره انگیز بود. وقتی امام برای زیارت قصد کردند فکر می کنم نزدیک غروب بود. ایشان طبق عادت همیشگی وارد حرم شدند و مشرف شدند. من هم در خدمت ایشان بودم.

بعد از آنهم که امام وارد نجف شدند ما از مستقبلین امام در نجف بودیم. ده روز امام در نجف حضور داشتند و خدمتکاری نداشتند. ما با همه وجودمان در خدمت امام بودیم و وظیفه پذیرایی از مهمانان را بر عهده داشتیم. بودن کنار امام و خدمت کردن به ایشان از بهترین خاطرات من است. خدمت به امام بزرگترین افتخاری است که من داشته ام و الآن هم خوشحال هستم که هنوز در خط اسلام و امام خدمت می نمایم.:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،

نوشته شده توسط رامش در پنج شنبه 28 ارديبهشت 1396


تور کربلا ماه رمضان ، ثبت نام ، ویزا ، انتخاب کاروان زیارتی

تور کربلا ماه رمضان - تور کربلا هوایی ماه رمضان - تور کربلا در ماه رمضان - ثبت نام کربلا رمضان

تور کربلا ماه رمضان

ثبت نام تور کربلا ویژه ماه مبارک رمضان


کربلا نجف هوایی به صورت نقد و قسطی هر هفتهماه رمضان لیالی قدر

تمام کاروان های زیارتی کربلای معلی از تهران و فرودگاه امام خمینی می باشد .

تور کربلا ماه رمضان ، ثبت نام ، ویزا ، انتخاب کاروان زیارتی

تاریخ اعزام کاروان های زیارتی کربلای معلی هر هفته سه بار

پرواز رفت و برگشت قشم ایر و ایران ایر نجف اشرف

شرایط اقساط : 30 درصد نقد مابقی اقساط از 3 تا 5 ماه

کربلا هوایی ویژه ماه مبارک رمضان و لیالی قدر هر هفته به طور منظم اجرا می شود .


5شب کامل کربلای معلا . 2شب و3 روز نجف اشرف .

نصف روز زیارت دوره مسجد سهله و کوفه حضرت حر . طفلان مسلم .حضرت هانی .مسلم بن عقیل – نصف روز برنامه زیارت کاظمین

با صبحانه نهار شام – بلیط ویزا بیمه زوار گرامی . زیارت دوره کامل

پاسپورت با حداقل 4 ماه اعتبار همراه با 2 عکس رنگی . اندازه و سایز عکسها مهم نیست

امکان اسکن و ایمیل مدارک از شهرستان وجود دارد .


هزینه عوارض خروج از کشور 37500 تومان و عوارض ورود به نجف اشرف 10 دلار معادل می شود در عراق 40 هزار تومان که بر عهده زوار گرامی می باشد .

کاروان هوایی کربلا 7شب و 8 روز کامل


کاروان هوایی کربلا 4شب و 5 روز کامل


کاروان هوایی کربلا 3شب و 4 روزه


همراه با صبحانه نهار شام
بلیط ویزا بیمه


مدیر و مداح


زیارت کربلا نجف و کاظمین و در صورت امن بودن اتوبان بغداد زیارت سامرا

برنامه زیارت و انجام اعمال مسجد سهله و کوفه اجرا میشود .

.:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،
:: برچسب‌ها: تور کربلا ماه رمضان, تور کربلا هوایی ماه رمضان, تور کربلا در ماه رمضان, ثبت نام کربلا رمضان,

نوشته شده توسط رامش در یک شنبه 24 ارديبهشت 1396


:: معرفی هتل های نزدیک حرم نجف
:: هتل های کربلا ویژه عید فطر
:: هتل البیان در نجف
:: هتل مدینه العطا نجف
:: هتل النجار در کربلا
:: هتل رویال در نجف اشرف
:: هتل السامی در نجف اشرف
:: هتل المحمود کربلا
:: هتل ال البيت در کربلا
:: موقعیت جغرافیایی شهر کربلا
:: مسجد حنانه نجف
:: مکان های تاریخی سامرا
:: در تور کربلا پول ایرانی یا پول عراقی با خود داشته باشیم ؟
:: هتل شهردار فندق العمدة
:: مجتمع تجاری کربلا کجاست ؟
:: معروفترین مساجد نجف اشرف
:: آدرس بازار سنتی در کربلا
:: تور کربلا اردیبشهت 97
:: هتل های پیشنهادی در سفر به کربلا
:: هتل ریتاج در کربلا

تلفن دفتر فروش تور کربلا

54 44 67 43 021

67 43 67 43 021

835 2100 0937

آقای صبوری

ساعات تماس

9 صبح تا 7 بعد از ظهر


:: آبان 1399
:: تير 1397
:: خرداد 1397
:: ارديبهشت 1397
:: فروردين 1397
:: اسفند 1396
:: بهمن 1396
:: دی 1396
:: آذر 1396
:: آبان 1396
:: مهر 1396
:: شهريور 1396
:: مرداد 1396
:: تير 1396
:: خرداد 1396
:: ارديبهشت 1396
:: فروردين 1396
:: اسفند 1395
:: بهمن 1395
:: دی 1395
:: آذر 1395
:: آبان 1395
:: مهر 1395
:: شهريور 1395
:: مرداد 1395
:: تير 1395
:: خرداد 1395
:: ارديبهشت 1395
:: فروردين 1395
:: اسفند 1394
:: بهمن 1394
:: دی 1394
:: آذر 1394
:: آبان 1394
:: مهر 1394
:: شهريور 1394
:: مرداد 1394
:: تير 1394
:: خرداد 1394
:: ارديبهشت 1394
:: فروردين 1394
:: اسفند 1393
:: بهمن 1393
:: دی 1393
:: آذر 1393
:: آبان 1393
:: مهر 1393
:: شهريور 1393
:: مرداد 1393
:: تير 1393

آبر برچسب ها

تور کربلا , تور هوایی کربلا , تور زمینی کربلا , تور هوایی کربلا , کربلا , کربلا , تور کربلا هوایی , تور زیارتی کربلا , ثبت نام کربلا , تور زمینی کربلا , ثبت نام تور کربلا , امام حسین , زیارت کربلا , تور کربلا , تور زیارتی به کربلا ,

صفحه نخست | ايميل ما | آرشیو مطالب | لينك آر اس اس | عناوین مطالب وبلاگ |پروفایل مدیر وبلاگ |