تور کربلا

تور کربلا-تور زیارتی به کربلا-زیر نظر سازمان حج و زیارت
+++++++++++++++++++++++++++++++++

تور کربلا همین فردا

کربلا نه تور کربلا اصلا فردا در همین حالت مژگان. کف خیابان تب تبلت گوشی اندروید نه ندارم فلش کارتون. کربلا امام حسین امام علی صدا فردا نیا ببین نبین خدا الله شمر عمربن سعد تربچه بله .خیر تور مالزی کانال پیشی میشی تلفن پیونذ بپیوندید کانال فردا امروز. دیروز انگلیس ایران و ایرانی، نمی خورم خوردن میوه فست فود پیتزا فلافل مریم مینا رضا علی محمد مهدی. فاطمه جواد موسی باقر داداش بزار این کم است فردا میایم عطر باران بلبل بینا بیتا .تینا لینا کیمیا سلام گوزن موش سیب کربلا فردا لالا لیلا واژه کلمه بابا مامان آب داد ،سبد و انار داد هندوانه گلابی تور کربلا خود کربلا نینوا کلید واژه شهر کربلا کربلا املت شهید شهادت فسنجون دیگه نمیدونم، چه ،بنویسم. هنگ.کردم. خداحافظ همراه باشید خواستیدم نباشید با ما در نمیدونی چی چی کربلا ؟یا تور کربلا؟

درباره : تور کربلا , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : تور کربلا ,
بازدید : 84
تاریخ : یک شنبه 5 شهريور 1396 زمان : 19:43 | نویسنده : رامش | نظرات ()

روز عرفه کربلا را از دست ندهید با هر توری شد فقط برید !

ثبت نام تور کربلا هوایی روز عرفه عید قربان

اگر همه ی ما شیعیان و اهل تسنن تمام فضایل و ثواب زیارت امام حسین علیه السلام را در روز عرفه به معنای واقعی می دانستیم فکر کنم تمام مسلمان های جهان در این روز در کربلا جمع می شدند ! اگر در روز عرفه  و در روز عید قربان در کربلا و نجف بودید التماس دعا .

 

ثواب و فضیلت روز عرفه


در روز عرفه شناخت حقیقى خداوند‌ متعال بیشتر امکان‌پذیر است چرا که آن روز معرفت و آگاهى در فضاى به وجود آمده به ویژه آنکه در آستانه عیدقربان و تقرب‌ الى‌الله است بهتر انجام مى‌شود.

رسول خدا(صلی الله علیه وآله) فرمود: در روز عرفه خداوند متعال به بندگان عارفى که در پیشگاه الهى صف کشیده و نداى عاشقانه و عارفانه‌شان صحراى عرفات را پر کرده است مباهات مى‌کند و به فرشتگانش مى‌فرماید: اى ملائکه من! به بندگانم بنگرید که از راه‌هاى دور و نزدیک، مشکلات بسیارى را متحمل شده و به اینجا آمده‌اند. شما را گواه مى‌گیرم که من خواسته‌ آنان را برآوردم و گناهکارانشان را به خاطر نیکوکارانشان بخشیدم.

 بهترین عمل در روز عرفه


بهترین عملى که مى‌توان در روز عرفه انجام داد و به بهر‌ه‌هاى فراوان معنوى دست یافت، حضور در کنار مرقد مطهر حضرت امام حسین(علیه السلام) است.

هر لحظه‌ای از لحظات امروز برای ما گرانبها است؛ بخصوص برای دعا و درخواست از خداوند. این فرصت بهترین فرصت است. پس این فرصت را از دست ندهید! به خصوص از ظهر تا هنگام غروب را که در روایات وارد شده است. به دوستان می‏خواستم سفارش کنم که این چند ساعت را غنیمت بشمارید

“بشیر دهان”‌ روزى به حضور حضرت صادق(علیه السلام) آمده و عرضه داشت: مولاى من! من گاهى نمى توانم در روز عرفه در عرفات حضور یابم، به این جهت تلاش مى‌کنم تا خود را در روز عرفه به کربلا برسانم و امام حسین را زیارت کنم. پیشواى ششم فرمود: آفرین بر تو اى بشیر! اگر شخصى در روز عرفه با شناخت و معرفت کامل به مقام امام حسین(علیه السلام) به زیارت کربلا برود پاداش هزار حج و هزار عمره قبول شده و هزار غزوه که در کنار پیامبر یا امام عادل به جهاد پرداخته باشد برایش منظور مى‌شود. وقتى بشیر از این همه ثواب تعجب کرد امام صادق(علیه السلام) فرمود: اى بشیر‌! مطمئن باش هرگاه یکى از اهل ایمان در روز عرفه به کنار قبر امام حسین بیاید و با آب فرات غسل کند و آنگاه که به زیارت حضرت سیدالشهدا(علیه السلام) بپردازد به تعداد هر قدمى که به سوى حرم امام حسین بر مى‌دارد برایش ثواب یک حج کامل مى‌نویسند.

انس با خدا، اعتماد به نفس، ایجاد تعادل و آرامش، افزایش قدرت تحمل در مقابل مشکلات، رهایى از وابستگى‌هاى مادى و دنیوی، پایین‌آمدن از مرکب غرور و خودخواهی، مشخص شدن ارزش انسان و آموزشهاى اخلاقى و اجتماعى از دستاوردهاى ارزشمند دعاها بویژه مناجات‌هاى روز عرفه مى‌باشد.

 

ثبت نام تور کربلا هوایی روز عرفه


 دعا در شب عرفه مقبول و مستجاب است

در روایتی نقل شده است که شب عرفه هر دعای خیری که انسان بکند به اجابت می رسد؛ و برای کسی که در شب عرفه اطاعت الهی را بکند و اعمال صالحه انجام دهد، معادل 170 سال اطاعت و عبادت است؛ یعنی از نظر پاداش چنین چیزی به او داده می‏شود.
پخش مراسم ،دعای عرفه ، شبکه تلویزیونی ،اینترنتی، لبیک

* شب عرفه را قدر بدانید!


از غروب شب عرفه تا غروب روز عرفه زمان بسیار بزرگی است. موقعیت بسیار خوبی است، هم دعا کنید و هم به اعمال صالحه مشغول شوید! این را هم بدانید که دعاهایی که می‏کنید اگر برای دیگران باشد، چیز بیشتری نصیبتان می‏شود.

فضیلت زائرین امام حسین (علیه السلام) در عرفه

مسئله مهم در روز عرفه زیارت امام حسین (علیه السلام ) است که در حدیث آمده است خداوند قبل از آنکه به سرزمین عرفات نظر کند، به زائرین امام حسین(علیه السلام ) نظر می‌افکند و این نظر افکندن در زمان‌های حساس و سرنوشت‌ساز مانند شب قدر، عید فطر، عید قربان و عید غدیر می‌باشد که افضل اعمال در این زمان‌ها زیارت امام حسین(علیه السلام ) است.

 ثبت نام تور کربلا هوایی روز عرفه عید اضحی


زیارت امام حسین علیه السلام در روز عرفه


 بدان که آنچه از اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در باب زیارت  امام حسین علیه السلام در روزعرفه رسیده از کثرت اخبار و بسیارى فضیلت و ثواب زیاده از آن است که احصا شود و ما به جهت تشویق زایرین به ذکر چند حدیث اکتفا مى‏نماییم .

به سند معتبر از بشیر دهان منقول است که گفت: عرض کردم به خدمت حضرت صادق علیه السلام که گاه هست حج از من فوت مى‏شود و روز عرفه را نزد قبر امام حسین علیه السلام مى‏گذرانم فرمود که نیک مى‏کنى اى بشیر هر مۆمنى که به زیارت قبر امام حسین علیه السلام برود با شناسایى حق آن حضرت در غیر روز عید نوشته شود براى او ثواب بیست حج و بیست عمره مبروره مقبوله و بیست جهاد با پیغمبر مرسل یا امام عادل و هر که زیارت کند آن حضرت را در روز عید بنویسد حق تعالى براى او ثواب صد حج و صد عمره و صد جهاد با پیغمبر مرسل یا امام عادل و هر که زیارت کند آن حضرت را در روز عرفه با معرفت حق آن حضرت نوشته شود براى او ثواب هزار حج و هزار عمره پسندیده مقبوله و هزار جهاد با پیغمبر مرسل یا امام عادل گفتم کجا حاصل مى‏شود براى من ثواب موقف عرفات .

رسول خدا(صلی الله علیه وآله) فرمود: در روز عرفه خداوند متعال به بندگان عارفى که در پیشگاه الهى صف کشیده و نداى عاشقانه و عارفانه‌شان صحراى عرفات را پر کرده است مباهات مى‌کند و به فرشتگانش مى‌فرماید: اى ملائکه من! به بندگانم بنگرید که از راه‌هاى دور و نزدیک، مشکلات بسیارى را متحمل شده و به اینجا آمده‌اند. شما را گواه مى‌گیرم که من خواسته‌ آنان را برآوردم و گناهکارانشان را به خاطر نیکوکارانشان بخشیدم

پس آن حضرت نظر کرد به سوى من مانند کسى که خشمناک باشد و فرمود که اى بشیر هر گاه مۆمنى برود به زیارت قبر امام حسین علیه السلام در روز عرفه و غسل کند در نهر فرات پس متوجه شود به سوى قبر آن حضرت بنویسد حق تعالى از براى او به هر گامى که برمى‏دارد حجى که با همه مناسک بعمل آورده باشد و چنین گمان دارم که فرمود و عمره [غزوه‏]) (و در احادیث کثیره بسیار معتبره وارد شده که: حق تعالى در روز عرفه اول نظر رحمت بسوى زائران قبر حسین علیه السلام مى‏افکند پیش از آنکه نظر به اهل موقف عرفات کند)

و در حدیث معتبر از رفاعه منقول است که: حضرت صادق علیه السلام به من فرمود که امسال حج کردى گفتم فدایت شوم زرى نداشتم که به حج روم و لکن عرفه را نزد قبر امام حسین علیه السلام گذرانیدم فرمود که اى رفاعه هیچ کوتاهى نکردى از آنچه اهل منى در آن بودند اگر نه این بود که کراهت دارم که مردم ترک حج کنند هر آینه حدیثى براى تو مى‏گفتم که هرگز ترک زیارت قبر آن حضرت نکنى پس ساعتى ساکت شد و بعد از آن فرمود که خبر داد مرا پدرم که هر که بیرون رود به سوى قبر امام حسین علیه السلام و عارف به حق آن حضرت باشد و با تکبر نرود همراه او مى‏شوند هزار ملک از جانب راست و هزار ملک از جانب چپ و نوشته شود براى او ثواب هزار حج و هزار عمره که با پیغمبر یا وصى پیغمبر کرده باشد.

 

روز عرفه را از دست ندهید!


هر لحظه‌ای از لحظات امروز برای ما گرانبها است؛ بخصوص برای دعا و درخواست از خداوند. این فرصت بهترین فرصت است. پس این فرصت را از دست ندهید! به خصوص از ظهر تا هنگام غروب را که در روایات وارد شده است. به دوستان می‏خواستم سفارش کنم که این چند ساعت را غنیمت بشمارید.

بدانید اگر می‏خواهید مشکلاتتان را حل کنید ـ‏که همه ما ‏مشکلات داریم‏ـ بیایید ‌این چند ساعت را درِ خانه خدا بروید و از او بخواهید؛ چه حاجت‏های مادی را و چه معنوی را، همه را از او بخواهید. چون امروز برد دعا خیلی زیاد است. بخصوص درباره دیگران اگر دعا کنید، ما در روایت داریم که خدا چند هزار برابر به شما اعطا می‏کند. از همه شما التماس دعا دارم؛ من را هم فراموش نکنید و دعا کنید.

درباره : تور کربلا , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : کربلا عرفه , تور کربلا عرفه ,
بازدید : 86
تاریخ : جمعه 3 شهريور 1396 زمان : 21:0 | نویسنده : رامش | نظرات ()

از مرض یا مرز ایران و عراق رد شدیم

خوب تور کربلا و مسافرت به کربلا بنده خدا که همیشه که توش نوشته که مریضی اش چی بوده بود شوق زیارت کربلا را در دلمان شدیم ای بابا این زنده نگه می دارد . اما در این پست نمی خوام درباره ثبت نام کربلا و سفر به عراق صحبت کنم بلکه می خوام اتفاق جالبی که برام بنویسم.

امروز پیامکی از یکی تور کربلا هوایی با هواپیما های سرنوشت و مسافرت به کربلا از اقوام به دستم رسید که توش نوشته بود : از مرض رد شدیم . التماس دعا

ما هم نگران زنگ زدم و اون جواب داد نوشته بود سالم بود حتما افتاده رو به پسرش هیچ کس جواب نمی داد جواب نمی داد . نوشته از مرض رد سکته کرده که هیچ کس شدیم . التماس دعا خلاصه برای اینکه بفهمم شروع کردم به موبایل خودش زنگ زدن مریضی اش چی بوده اما اشغال بود جواب نمی داد خلاصه به خانمش به چند نفر از اقوام زنگ زدم خلاصه به برادرم گفتم : عباس داده از مرض رد شدیم التماس دعا . برادرم هم آقا چش شده که پیام  گفت که : ای بابا با خانواده برن کربلا ، از دیروز توی مرز گیر کرده بودند امروز مشکل حل شده تونستند از مرز رد بشن !

بله منم اونا می خواستن خندیدم و گفتم : اون از مرض رد شدیم خیال کردیم مریضی منظورش بوده ! خلاصه املاء قوی داشتن هم نعمتی هست.

می خوام برم کربلا ,قیمت ثبت نام کربلا,ثبت نام کربلا,قیمت کربلا,قیمت سفر به کربلا ,تور زیارتی کربلا ,تور کربلا از اصفهان, قیمت کربلا,تور کربلا از تهران , ثبت نام کاروان کربلا, تور کربلا از مشهد, تور کربلا زمینی , ثبت نام کربلا , رزو هتل نجف و کربلا , ویزای عراق , ویزای کربلا, ثبت نام تور کربلا ,ثبت نام تور کربلا قسطی ,ثبت نام تور کربلا اقساطی , کربلا هوایی و زمینی , کربلا هوایی ویژه , کربلا و نجف , کربلا هوایی و زمینی نقد و اقساط , کربلا هوایی نقد , تور کربلا , کربلا و نجف و زیارت دوره , رزرو بلیط نجف و بغداد , بلیط نجف , دفترزیارتی , بلیط کربلا , کاروان کربلا ,تور کربلا و نجف ,تور زیارتی کربلا ,سفر زیارتی ,کربلای معلی, تور هوایی کربلا

درباره : اطلاعات زائر , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید : 59
تاریخ : جمعه 3 شهريور 1396 زمان : 20:55 | نویسنده : رامش | نظرات ()

تارک زيارت امام حسین علیه السلام

در مقابل افرادی که همیشه خواهان زیارت کربلای حسینی می باشند کسانی هم هستند که تارک زیارت امام حسین علیه السلام می باشند. به هر حال هر دو طیف هستند اما شاید درباره فضائل زیارت زیاد شنیده باشیم اما کسانی که به زیارت کربلا نمی روند چه می شوند ...

در این مطلب از سایت تور کربلا به این موضوع می پردازیم :

 

 

تارک زيارت امام حسین علیه السلام

 


هارون بن خارجه از امام صادق عليه السلام روايت کرده است که :


قال سئلته عمّن تَرَکَ زيارَة الحسين 7 مِن غَيرِ مِلّة ، فقال 7 هذا الرّجل مِن اهل النّار.


هارون مى گويد: سؤ ال کردم از امام صادق عليه السلام از کسى که ترک کرده است زيارت حسين عليه السلام را، حضرت فرمود: او از اهل جهنّم است .


و در روايت ديگرى ميباشد که ، شخصى عرض کرد به امام صادق عليه السلام يابن رَسُول اللّه ما تَقُول فيمَن تَرَکَ زيارة الحسين عليه السلام و هو يقدرُ على ذلک ، قال : عليه السلام

تور کربلا از تهران
اَقول انَّه قَد عقّ رسول اللّه و عقّنا و استَخَفّ بامر هوله و مَن زارَه کان اللّه له من وراء حوائجه و کفى ما اهمّه امر دنيا و انَّه تعالى ليجلب الرّزّق على العبد و يخلف عليه ما انفق يغفر ذنوبه خميسن سنة و يرجع الى اهله و ما عليه وزرٌ و لا خطيئته الّا و قد محيت ذنوبه من صحيفته و يجعل له بکل درهم انفقه عشر آلاف درهم و ذخّر ذلک فاذا حشر قيل له ، لک عشرة آلاف درهم و انّ اللّه نظر لک و ذخّرها لک . (34)
ترجمه : کسى از محضر امام صادق عليه السلام سؤ ال کرد يا بن رسول اللّه (ص ) چه مى گوئى ! در مورد کسى که ترک ميکند زيارت قبر امام حسين عليه السلام را در حالى که مى تواند به زيارت کربلا و قبر شريف آن حضرت برود؟
حضرت فرمود: مى گويم آن شخص نسبت به رسول خدا و ما اهل بيت عاق شده است و سبک شمرده دستور ما را. هر کس زيارت کند قبر جدّم حسين عليه السلام را خداوند حوائجش را برآورده مى سازد، و کفايت مى کند مهمترين مسائل دنيوى اش را، و روزى او را افزون مى کند، و انفاق مى کند، و مى آمرزد گناهانش را پنجاه سال ، و ثوابش به خودش و اهل او بر مى گردد، و هيچ وزر و گناهى از او نمى ماند مگر آنکه احاطه مى کند خداوند گناهانش را در نامه اعمالش و خداوند براى هر درهمى که در راه کربلا انفاق کرده ده هزار درهم براى او ذخيره مى سازد، پس زمانى که محشور مى شود به او گفته مى شود که براى تو ده هزار درهم مى باشد که خداوند به تو عطاء فرموده است و براى تو ذخيره گردانيده است .
( دزدى با نام امام حسين عليه السلام )تور کربلا از تهران
از مرحوم سيد احمد بهبهانى نقل شده : در ايام توقفم در کربلا حاج حسن نامى در بازار زينبيه ، دکانى داشت که مهر و تسبيح مى ساخت و مى فروخت . معروف بود که حاجى تربت مخصوصى دارد و مثقالى يک اشرفى مى فروشد.
روزى در حرم امام حسين عليه السلام حبيب زائرى را دزدى زد و پولهايش ‍ را برد. زائر خود را به ضريح مطهر چسبانيد و گريه کنان مى گفت : يا اباعبداللّه در حرم شما پولم را بردند، در پناه شما هزينه زندگيم را بردند. به کجا شکايت ببرم ؟
حاج حسن مزبور حاضر متأثر شد و با همين حال تأ ثر به خانه رفت و در دل به امام حسين عليه السلام گريه مى کرد.
شب در خواب ديد که در حضور سالار شهيدان به سر مى برد به آقا گفت : از حال زائرت که خبر دارى ؟ دزد او را رسوا کن تا پول را برگرداند.
امام حسين فرمود: مگر من دزد گيرم ؟
اگر بنا باشد که دزدها را نشان دهم بايد اول تو را معرفى کنم .تور کربلا از تهران
حاجى گفت : مگر من چه دزدى کردم ؟
حضرت فرمود: دزدى تو اين است که خاک مرا به عنوان تربت مى فروشى و پول مى گيرى . اگر مال من است چرا در برابرش پول مى گيرى و اگر مال توست ، چرا به نام من مى دهى ؟
عرض کرد: آقا جان ! از اين کار توبه کردم و به جبران مى پردازم .
امام حسين عليه السلام فرمود:تور کربلا از تهران
پس من هم دزد را به تو نشان مى دهم . دزد پول زائر، گدايى است که برهنه مى شود و نزديک سقاخانه مى نشيند و با اين وضعيت گدايى مى کند، پول را دزديد و زير پايش دفن کرد و هنوز هم به مصرف نرسانده .
حاجى از خواب بيدار مى شود و سحرگاه به صحن مطهر امام حسين عليه السلام وارد مى شود، دزد را در همان محلى که آقا آدرس داده بود شناخت که نشسته بود.
حاجى فرياد زد: مردم بياييد تا دزد پول را به شما نشان دهم . گداى دزد هر چه فرياد مى زد مرا رها کنيد، اين مرد دروغ مى گويد، کسى حرفش را گوش ‍ نداد. مردم جمع شدند و حاجى خواب خود را تعريف کرد و زير پاى گدا را حفر کرد و کيسه پول را بيرون آورد.
بعد به مردم گفت : بياييد دزد ديگرى را نشان شما دهم ، آنان را به بازار برد و درب دکان خويش را بالا زد و گفت : اين مالها از من نيست حلال شما. بعد تربت فروشى را ترک کرد و با دست فروشى امرار معاش ‍ مى کرد.(35)

درباره : فضائل زیارت امام حسین (ع) و زیارت کربلا , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید : 56
تاریخ : پنج شنبه 2 شهريور 1396 زمان : 23:29 | نویسنده : رامش | نظرات ()

چند روز دیگه عرفه است با ما بیایید کربلا برویم

چند روز دیگه عرفه است با ما بیایید کربلا برویم . باور کنید خیلی از مشکلاتی که شما به آن دامن می زنید و می گویید که نمیشه ! پول ندارم ! می خوام برم کربلا اما الان نه ! حالا این کارا رو ردیف کنم بعدا می رم کربلا و ... به راحتی با قصد زیارت واقعی از بین خواهد رفت شما بخواهید خودش همه کارها را درست می کند.

زیارت کربلا و امام حسین علیه السلام در روز عرفه برابر یک میلیون حج واجب است یعنی 1000000 بار شما به مکه بروید !!! 

عرفه هم نزدیک است همین الان تماس بگیر شاید یه جایی برای شما توی یکی از کاروان های زیارتی کربلای ما مونده باشه که برای شما باشه !

تور زیارتی کربلای معلا برای روز عرفه ! با ما تماس بگیرید.

زمان زیادی ندارید !

درباره : تور کربلا , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : کربلا عرفه , تور کربلا عرفه ,
بازدید : 66
تاریخ : چهار شنبه 1 شهريور 1396 زمان : 11:2 | نویسنده : رامش | نظرات ()
صفحات سایت
تعداد صفحات : 187
******************