تور کربلا-تور زیارتی به کربلا-زیر نظر سازمان حج و زیارت

صفحه نخست

ايميل ما

آرشیو مطالب

لينك آر اس اس

عناوین مطالب وبلاگ

پروفایل مدیر وبلاگ

:: صفحه نخست
::
ايميل ما
::
آرشیو مطالب
::
پروفایل مدیر وبلاگ
::
لينك آر اس اس
::
عناوین مطالب وبلاگ
::

::تور کربلا
::فضائل زیارت امام حسین (ع) و زیارت کربلا
::درباره واقعه کربلا
::اماکن متبرکه عراق
::اطلاعات زائر
::هتل های کربلا
::هتل های نجف اشرف
::هتل های کاظمین


تمام لينکها تماس با ما


نويسندگان :
:: رامش
:: رضا والی نژاد

آمار بازديد :
تور کربلا-قسمت چهارم توصیه هایی به کسانی که با تور های زیارتی به کربلا می روند

آخرین قسمت از توصیه های مهم به زائرانی که با تور کربلا به زیارت کربلای معلا می روند را به حضورتان تقدیم می کنیم:


28-11  نگه داری از اثاثیه در موقع حمل و صرف ناهار و اقامه نماز هنگام ترک اتوبوس تا رسیدن به هتل محل اقامت و موقع ترک هتل تارسیدن به اتوبوس از وظایف نیروهای امنیتی و مدیران و زائران میباشد که امری کاملاً لازم و ضروری است .
28-12  کمبود امکانات در برخی هتلهای طرف قرارداد به دلیل تنگناها و شرایط خاص در کشور عراق میباشد و تلاش زیادی برای رفع مشکلات به عمل میآید، لکن اصولاً هتلها، مسافرخانه ها و مهمانپذیرهای اجاره شده تا ٪90 خیر الموجودین می باشد.
28-13  به دلیل ازدحام جمعیت در ایام و مناسبتهای خاص مانند نیمه شعبان، عرفه، عاشورا و اربعین پیاده روی طولانی به علت عدم امکان ورود اتوبوسها به داخل شهر و نایاب بودن چرخ دستی چوبی یا چرخهای موتوری و محدود بودن ساعت کار رستوران هتل اجتناب ناپذیر است .
28-14  بسته شدن درب اصلی هتل در ساعت 12 شب، باید مورد توجه زائران بزرگوار باشد.
28-15  در روابط اجتماعی با شهروندان عراقی، ماموران، خادمان حرم، رانندگان و عوامل خدماتی هتلها همواره مشترکات دینی را مدنظر قرارداده و از بحث و جدل با آنها و طرح مطالب تحریک آمیز اکیداً خودداری فرمایید.
28-16  همه روزه هنگام خروج از هتل، کارت مشخصات خود و کارت نشانی هتل در هر شهر را به گردن آویخته و به صورت گروهی و در معیت مدیر راهنما و روحانی رفت و آمد نمایید.
28-17  در برنامه زیارتی که هر روز توسط مدیر کاروان زیارتی کربلا اعلام میشود شرکت فعال داشته باشید. در تمام برنامه ها مثل نماز جماعت، زیارت دوره و ... نیم ساعت زودتر از وقت تعیین شده، در مکان مقرر حضور پیدا کنید.
28-18  زیارت دوره در نجف و کربلا در دو مرحله و به صورت گروهی انجام می شود. از تأخیر در عزیمت و تک رَوی وعزیمت انفرادی خودداری فرمایید.

 

تور کربلا-تور زیارتی به کربلا-تور زیارتی کربلا-تور هوایی کربلا


28-19  استخدام مرشد و پرداخت هرگونه وجهی به آنها در مساجد کوفه و سهله ممنوع میباشد و روحانی و مداح کاروان وظیفه دارند خودشان جهت انجام اعمال ، زائران کربلا را توجیه و اقدام نمایند.
28-20  رعایت پاکیزگی و پوشیدن لباس مناسب به همه زوار محترم توصیه می شود. خصوصاً از خواهران محترم انتظار دارد در تمام ایام سفر در محضر امامان معصوم(ع) ضمن رعایت کامل شئون اسلامی، از چادر مشکی استفاده کنند.
28-21  بدلیل شیوع بیماری های مسری در عراق در هیچ شرایطی از لیوان و حوله مشترک با دیگران استفاده نکنید و همیشه در تمام مراحل در بین راه و هتل از آب بطریهای پلمپ شده مصرف نمایید. (آب لوله کشی در عراق فقط برای شست و شو مناسب است)
28-22  هنگام عبور از عرض خیابان، مراقب اطراف خود باشید و عجله نکنید تا با وسایل نقلیه برخورد ننمایید.
28-23  در صورت استفاده از غذای کنسرو یا بسته بندی شده به تاریخ انقضای مصرف آن دقیقاً توجه فرمایید.
28-24  ساعت کار سالن غذاخوری در لابی هتلها نصب شده است. رعایت آن، راحتی زائران و ارائه خدمات بهتر توسط عوامل هتل را درپی خواهد داشت.
28-25  از بردن غذا و ظروف به اتاق هتل خودداری فرمایید، چون احتمال فاسد شدن و آلودگی آن بسیار زیاد است .
28-26  در صورت مریضی یا تصادف و... به همراه مدیر یا نیروی امنیتی به درمانگاه هلال احمر بروید و از غیبت خود، دیگران را آگاه کنید. خدمات پزشکی، درمانی و بهداشتی در عراق رایگان است (کرایه تاکسی بر عهده زائر میباشد) نشانی محل درمانگاه و مطبها در تابلو اعلانات هتلها نصب شده است. از مراجعه مستقیم به بیمارستانهای عراقی خودداری کنید.
28-27  هیچ گاه گوشی تلفن همراه خود را در اختیار دیگران به ویژه افراد ناشناس قرار ندهید. گوشی را برای شارژ در رستوران یا سالن هتل رها نکنید و برای تعویض سیم کارت از عوامل و یا زائران ایرانی مورد اطمینان کمک بگیرید.
28-28  هنگام رفتن به حرم و دیگر مکانهای زیارتی عراق، گوشی خود را داخل چمدان قفل دار در اتاق بگذارید و اگر آن را همراه خود آوردید، سیم کارت آن را خارج کرده و گوشی را در قبال شمارة رسید به اتاق امانات مجاور حرم تحویل دهید و در برگشت از همان محل دریافت نمایید.
28-29  وجوه نقد و اشیاء گران بها را (با حضور یکی از همسفران) به صندوق امانات هتل تحویل داده و رسید کتبی دریافت کنید . حفظ این رسید برای صاحب وجه، الزامی است. (یا وجوه را در مقابل رسید به مدیر کاروان بدهید تا در صندوق امانات خود بگذارد).
27-30  اگر از اعضای گروه خود دور شدید یا جدا ماندید، خونسردی خود را حفظ کرده، با استفاده از کارت موجود در گردن آویز و با کمک گرفتن از دیگر زائران ایرانی مستقیماً به هتل بروید. در صورتی که داخل صحن و در حرم هستید، با قرار قبلی کنار باب القبله یا محل مشخص دیگری منتظر سایر همسفران خود باشید و یا به هتل بروید . (در کاظمین باب المراد)
28-31  همیشه سعی کنید دسته جمعی به حرم یا بازار بروید و مراقب یکدیگر باشید.
28-32  سعی کنید شبها تا دیر وقت نشده به هتل برگردید (اعم از هتلهای دور یا نزدیک، خصوصاً خواهران محترم). لازم به ذکر است در نجف و کربلا شبهای جمعه حرم تا صبح باز است.
28-33  از رفتن به شهرهای دیگر و نقاط ممنوعه اکیداً خودداری فرمایید، چون پوشش امنیتی در آن اماکن وجود ندارد. در صورت تامین امنیت در شهر مقدس سامرا یا سایر اماکن زیارتی ، مراتب رسماً اعلام خواهد شد .
28-34  از تنها گذاشتن کودکان خود در هتل و نیز بازی کردن آنها با آسانسور جداً خودداری نمایید تا خطری متوجه آنها نشود.
28-35  به دلیل احتمال آتش سوزی، از روشن کردن شمع و کشیدن سیگار و پهن کردن لباس روی بخاری برقی داخل اتاق خودداری نمایید.
28-36  از محل تصادفات که تجمع افراد را موجب می شود و محل انفجارات احتمالی دور شوید و از عکس گرفتن یا فیلم برداری از این صحنه ها اکیداً خودداری فرمایید.
28-37  از همراهی با افراد متفرقه و ناشناس خودداری کرده و در هیچ شرایطی اجازه ندهید آنان وارد هتل شوند (اعم از عراقی یا ایرانی)
28-38  در صورتی که از شخصیتها یا مقامات مشهور در کاروان زیارتی کربلا ی شما یا کاروانهای همجوار حضور دارند از معرفی آنها به دیگران بخاطر امنیت ایشان و همچنین خودتان خودداری فرمایید.
28-39  از رفتن به نقاطی از شهر که محل عبور زائران نیست به تنهایی و به ویژه شبها خودداری کنید (مخصوصاً خانمها)
28-40  ابدا خواهران به تنهایی با تاکسی و یا خودرو شخصی به خارج از شهر مسافرت نکنند.
28-41  اگر افرادی از شما میخواهند که CD یا فیلم و یا بسته هایی را امانت بگیرید تا در ایران یا در عراق به کسی یا جایی تحویل دهید از این کار اکیداً خودداری کرده و هشیار باشید (مگر این که از محتوای داخل آن کاملاً باخبر شوید).
28-42  یک روز یا چند ساعت قبل از حرکت  همه وسایل خود را بسته بندی مناسب نمایید و برچسب حاوی نام و مشخصات و شماره تلفن خود را مجدداً کنترل کنید.
28-43  در طول سفر، گذرنامههای زائران نزد مدیر راهنما است. در آخرین روز سفر (قبل از رسیدن به نقطه صفر مرزی) مدیر راهنما تمام گذرنامهها را به دقت تحویل صاحبان آن می دهد. از این مرحله به بعد حفظ گذرنامه ها بر عهده زائر می باشد.
28-46  پرداخت انعام و هرگونه وجه به کارگران هتل یا رانندگان توسط مدیر کاروان انجام میگیرد .
28-47  هنگام تخلیه اتوبوس و هم چنین ترک هتل، مراقب باشید وسایل شما جانماند.
28-48  حفظ نظم و رعایت نوبت در مرحله بازگشت زوار محترم به ایران نیز از هر جهت مورد انتظار است. امید است خستگی راه و یا شرایط نامساعد هوا و امکانات ضعیف مرزی موجبات آزردگی زائران بزرگوار را فراهم نسازد و با سعه صدر و صبر و تحمل و مدارا، تشریفات مرزی انجام پذیرد.
28-49  در صورت بروز حوادث انفجاری یا انتحاری و فوت یا مصدوم یا مجروح شدن زائران کاروان، حتماً با مدیر و سایر نمایندگان شمسا و زائران دیگر همکاری کرده و از شدت مشکلات بکاهید.:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،
:: برچسب‌ها: مکانهای زیارتی عراق, کاروان زیارتی کربلا , کاروان زیارتی, تور کربلا,

نوشته شده توسط رامش در پنج شنبه 10 مرداد 1393


تور کربلا-قسمت سوم توصیه هایی به کسانی که با تور های زیارتی به کربلا می روند

تور کربلا و توصیه به زائران تور زیارتی به کربلا

تور کربلا و توصیه به زائران تور زیارتی به کربلا

 

تور کربلا-قسمت سوم توصیه هایی به کسانی که با تور های زیارتی به کربلا می روند :

21. برای تمام کسانی که با تور کربلا به زیارت عتبات عالیات می روند به هیچ وجه ضرورت ندارد که با خودشان اسناد و مدارک هویتی به همراه داشته باشند مانند:

شناسنامه، کارت ملی، کارت بسیج، کارت شناسایی شغلی، گواهی نامه رانندگی، دسته چک، دفترچه بانکی، دفترچه بیمه، کارتهای اعتباری و نظایر آن

در سفر زیارتی عتبات عالیات  احتمال مفقود شدن آنها زیاد است، بدیهی است کارت شناسایی زائر و کارت هتل محل اسکان و گذرنامه کافی است.
22. در صورتی که اقلام فرهنگی که از سوی مدیر راهنمای تور کربلا تحویل شما میشود به صورت امانت است. از کتابها و سیدیهای آن بهره برداری نموده و آنها را پس از استفاده، سالم به مدیر راهنما تحویل نمایید .
23. همواره سعی نمایید با هماهنگی روحانی کاروان زیارتی کربلا و مدیر راهنما در طول سفر زیارتی کربلا نمازهای یومیه در وقت فضیلت(اول وقت) اقامه شود.
24. داخل پایانه مرزی و در مراحل کنترل گذرنامه، طبق شماره ردیف مانیفست در صف و نوبت قرار بگیرید.
25. در صورت انصراف یا غیبت زائر در روز اعزام یا ممنوع الخروج شدن یا ممانعت عراقیها از ادامه سفر کربلا به دلیل احوال شخصی یا تشابه اسمی، خسارت مالی زائر مربوطه و همراهان بر عهده خود زائران خواهد بود.
26. هزینه جا به جا کردن بار و اثاثیه به صورت دستی یا با گاری (در خاک ایران و مرز عراق) بر عهده زائر میباشد و در فاصله محل توقف اتوبوس تا هتل در کربلا، نجف و کاظمین و بالعکس به عهده شرکتهای مجری حمل و نقل عراقی می باشد.
27. به محض ورود به خاک عراق ساعتهای خود را با وقت محلی تنظیم کنید زیرا برنامه های کاروان زیارتی عتبات عالیات مطابق ساعت رسمی کشور عراق انجام میشود.
28. در ایران و عراق تلاش گسترده ای صورت گرفته است که آسایش و آرامش خاطر برای تمام زائران امام حسین (ع) در حد مقدور فراهم باشد. اما در برخی موارد ممکن است به صورت ناخواسته مسایل و مشکلاتی ایجاد شود، مانند خرابی اتوبوس در بین راه و معطلی برای رفع نقص فنی و یا اعزام اتوبوس جایگزین. در این گونه موارد لازم است با صبر، حوصله و بردباری نسبت به آرام کردن همسفران خود، شرایط را از آن چه هست دشوارتر نکنید. برخی از نا ملایمات یا مشقات احتمالی که ممکن است با آن روبرو شوید ذیلاً اشاره می شود:
28-1  احتمال معطلی زیاد در مرحله عبور از مرز، اعم از خاک ایران یا عراق(در مرحله رفت یا برگشت) وجود دارد .
28-2  کمبود امکانات رفاهی در پایانه های مرزی(بخصوص کمبود سرویس بهداشتی در مرزهای عراق) مشهود است . لذا افراد مریض و مسن و بیماران کلیوی قبل از خروج از ایران تجدید وضو نمایند .
28-3  نحوة برخورد کارکنان یا ماموران عراقی با زائران ایرانی و وجود نیروهای خارجی اشغالگر و بازدید بدنی و وسایل ممکن است ناخوشایند باشد ولی باید آن را تحمل نمود .
28-4  در صورت درخواست آنان برای انگشت نگاری و عکس یا طرح سوال، خونسردی خود را حفظ کرده ، مقاومت نفرمایید و همکاری نمایید .
28-5  احتمال معطلی برای گذراندن تشریفات گمرکی و کنترل گذرنامه در مرز وجود دارد، لذا عدم مناقشه و درگیری مورد انتظار است .
28-6  احتمال معطلی برای رسیدن و آمادگی اتوبوس عراقی در مرز و خستگی زائران محترم وجود دارد.
28-7  احتمال نا مناسب و قدیمی بودن اتوبوسهای عراقی از لحاظ کیفیت صندلی، جای بار، کولر یا بخاری، رفتار رانندگان متصوّر است.
28-8  به دلیل آن که در رستورانهای بین راهی برای صرف ناهار(روز اول ورود و روز آخر) امکانات سالن غذاخوری و ارائه خدمات به اندازة کافی و برای کل زائران به طور همزمان وجود ندارد لذا صرف غذا در داخل اتوبوس انجام خواهد شد . در این مرحله خواهشمند است نظافت داخل اتوبوس را رعایت فرمایید.
28-9  ممکن است با توقف مکرر اتوبوس در سیطره ها و ایست های بازرسی در جاده های بین شهری مواجه شوید . لذا پرده اتوبوس را کنار بزنید تا داخل دیده شود و با اتلاف وقت کمتر عبور کنید .
28-10  امکان توقف اتوبوس در نقاط مورد دلخواه کاروان زیارتی عتبات عالیات به دلیل مسائل امنیتی میّسر نمی باشد.:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،
:: برچسب‌ها: تور کربلا, تور های زیارتی به کربلا , سفر زیارتی عتبات عالیات, سفر زیارتی کربلا , تور زیارتی به کربلا, کاروان زیارتی عتبات عالیات, هتل در کربلا, ,

نوشته شده توسط رامش در پنج شنبه 9 مرداد 1393


تور کربلا-قسمت دوم توصیه هایی به کسانی که با تور های زیارتی به کربلا می روند

توصبه های کاروان زیارتی کربلا

در مطالب قبلی قسمت اول توصیه های زیارتی برای کسانی که با تور کربلا به این شهر مقدس عازم هستند داشتیم و حالا در این مطلب به ادامه توصیه به زائران گرامی عتبات عالیات می پردازیم:

11. به یاد داشته باشید که تمام زائران از 48 ساعت قبل از خروج از خاک ایران تا 72 ساعت پس از ورود به ایران تحت پوشش خدمات شرکت بیمه هستند.
12. در سفرهای گروهی با کاروان های زیارتی کربلا، داشتن صبر، حوصله، گذشت و ایثار، خوش رویی، همبستگی، اتحاد و هماهنگی با مسئول گروه از عوامل موفقیت است. لذا از نظرات و تجربیات مدیر راهنمای کاروان خود تبعیت نمایید و رعایت حال افراد کهنسال و کودکان را بنمایید.
13. با عنایت به زمان تشرف، لباس متناسب با فصل و لوازم شخصی مورد نیاز خود را همراه داشته باشید. (لیوان، مسواک، شانه، حوله، دو عدد ملحفه نازک و سبک به منظور رعایت بهداشت فردی، ساعت زنگ دار و ...)
14. پول(ریال) ایرانی در شهرهای زیارتی عراق رایج است، لذا نیاز به همراه داشتن ارزهای خارجی نیست. به مقدار نیاز پول ایرانی برای موارد ضروری و شخصی همراه داشته باشید.
15. خرید سوغات مختصر به عنوان «ره آورد سفر» امری پسندیده است اما خریدهای بی رویه و افزوده شدن بار و اثاثیة حجیم، حاصلی جز سختی ، درگیری با رانندگان اتوبوسها و مشقت برای خود و همسفران شما به دنبال نخواهد داشت.
نکته: حداکثر میزان بار مجاز برای هر زائر 30 کیلوگرم است.

 

تور کربلا-قسمت دوم توصیه هایی به کسانی که با تور های زیارتی به کربلا می روند


16. روی تمام ساکها، کیف و چمدان، موبایل و دوربین حتماً نام و مشخصات خود را بنویسید. (ضمناً توصیه می شود مشخصات را روی کاغذ یا مقوا نوشته داخل چمدان نیز قرار دهید).
17. حتی الامکان از چمدان و کیف قفل دار استفاده کنید و یا قفل مخصوص تهیه کرده روی آن نصب نمایید.
18. همراه داشتن موبایل، دوربین عکاسی یا فیلم برداری بلامانع است. اما بردن آنها به داخل حرمها و اماکن زیارتی کربلا ممنوع است. به علاوه عکس برداری یا فیلم برداری از پایانههای مرزی، ستونهای نظامی در جاده ها، اماکن نظامی و نظایر آن مطلقاً ممنوع است.
19. نام دفتر اعزام کننده از شهرستان، نام مدیر کاروان، تلفن همراه وی و مشخصات اتوبوس و هتل خود را دقیقاً به خاطر داشته باشید تا در صورت جدا افتادن از کاروان به راحتی بتوانید کاروان خود را پیدا کرده و به آن ملحق شوید .
20. در ایران و عراق حساسیت زیادی روی مواد مخدر و داروهای روان گردان وجود دارد و در صورت همراه داشتن حتی یک گرم ، موجب بازداشت دارنده مواد و مدیر کاروان زیارتی کربلا شده و برگرداندن کل کاروان به ایران را باعث میشود و کارگزار و سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا در این گونه موارد مسئولیتی نخواهند داشت.
نکته: افرادی سیگاری در اتوبوسها و اجتماعات رعایت حال اطرافیان خود را بنمایند . ضمناً استعمال دخانیات در حرمهای مطهر و اماکن زیارتی ممنوع است.:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،
:: برچسب‌ها: کاروان زیارتی کربلا, تور های زیارتی به کربلا , تور کربلا, اماکن زیارتی کربلا ,

نوشته شده توسط رامش در چهار شنبه 8 مرداد 1393


تور عتبات عالیات مرداد ماه 93

تور عتبات عالیات مرداد ماه

عیدی سعید فطر را به همه هموطنان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند منان آرزوی توفیق زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات را برای تک تک مومنین و مومنات خواستاریم.

تور کربلا

5شب افتخار اقامت در کربلا………………….2 شب افتخار اقامت در نجف…………1 روز گشت در شهر کاظمین

پرواز با شرکت هواپیمایی قشم ایر

زمان حرکت: هر هفته چهارشنبه ها

تاریخ اعزام کاروان زیارتی کربلا:15 مرداد93

 

خدماتی که ان شاءالله در تور عتبات عالیات به محضرتان تقدیم می شود:

***امکان اقامت 7 شب به همراه صبحانه، ناهار و شام

***بلیط رفت و برگشت هواپیما

***ترانسفر فرودگاهی در کربلا

***بیمه گشت کاظمین و سامرا

***مدیر کاروان زیارتی کربلا

***آشپز ایرانی

***بیمه مسافرتی تا سقف 126 میلیون

***گشت ویژه کاظمین

تور عتبات عالیات

 

قیمت تور عتبات  با هواپیما :

  • نرخ تور برای هر زایر :از 1.300.000تومان…………….


:: موضوعات مرتبط: تور کربلا، ،
:: برچسب‌ها: قیمت تور عتبات , کاروان زیارتی کربلا, تور کربلا, زیارت کربلای معلی , تور عتبات عالیات مرداد ماه 93, اعزام کاروان زیارتی کربلا, تور عتبات عالیات,

نوشته شده توسط رامش در سه شنبه 7 مرداد 1393


کاروان های زیارتی کربلا می توانند از کاظمین هم دیدن کنند

زیارت کربلا و کاظمین
مدتی است که بدلیل نا امنی در قسمت هایی از کشور عراق زواری که با کاروان های زیارتی کربلا و عتبات عالیات به این کشور می رفتند از فیض زیارت و تشرف به شهر کاظمین محروم بودند. خوشبختانه در حال حاضر از میزان نا امنی ها کاسته شده است و این امر باعث احتمال حضور کاروان های زیارتی کربلا به این شهر دارد.امیدواریم از این به بعد تور کربلا همراه با زیارت قبور متبرکه در شهر کاظمین نیز باشد.

 

کاروان های زیارتی کربلا می توانند از کاظمین هم دیدن کنند

 


«محسن نظافتی» مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، در این باره اعلام کرده است که : اعزام زائران ایرانی عتبات عالیات عراق به کاظمین از اواخر خرداد ماه به دلیل وضعیت امنیتی این کشور متوقف شده بود، اما سازمان حج و زیارت در حال بررسی شرایط و مذاکره برای اعزام مجدد زائران ایرانی به کاظمین است.

ایشان گفت: در تلاش هستیم حتی الامکان زیارت کاظمین برای زائران ایرانی به صورت عبوری و چند ساعته فراهم شود.

این مقام مسوول در سازمان حج و زیارت درمورد اعزام زمینی زائران ایرانی نیز افزود: این موضوع در دست بررسی سازمان حج و زیارت قرار دارد تا مجددا اعزام های زمینی زائران به جریان بیافتد.

نظافتی با بیان اینکه اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات در مرحله جدید از 23 تیر ماه آغاز شده، ادامه داد: بطور قطع حجم اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات افزایش می یابد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت پیش بینی کرد، اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات با پایان ماه مبارک رمضان، 40 تا 50 درصد افزایش یابد.

نظافتی همچنین به تفاهمنامه اخیر سازمان حج و زیارت با سازمان دانش آموزی اشاره کرد و گفت: سازمان حج و زیارت برای اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات مشکلی ندارد و هر تعداد که مد نظر سازمان دانش آموزی باشد، می توانیم اعزام کنیم.:: برچسب‌ها: کاروان های زیارتی کربلا , کاروان های زیارتی , کاروان های کربلا , تور کربلا , کاظمین ,

نوشته شده توسط رامش در دو شنبه 6 مرداد 1393


:: رزرو هتل زمزم نجف
:: مساجد شهر كاظمين
:: هتل بستان در نجف
:: موقعیت جغرافیایی شهر کاظمین
:: هتل مجمع آل البیت کربلا
:: معرفی هتل های نزدیک حرم نجف
:: هتل های کربلا ویژه عید فطر
:: هتل البیان در نجف
:: هتل مدینه العطا نجف
:: هتل النجار در کربلا
:: هتل رویال در نجف اشرف
:: هتل السامی در نجف اشرف
:: هتل المحمود کربلا
:: هتل ال البيت در کربلا
:: موقعیت جغرافیایی شهر کربلا
:: مسجد حنانه نجف
:: مکان های تاریخی سامرا
:: در تور کربلا پول ایرانی یا پول عراقی با خود داشته باشیم ؟
:: هتل شهردار فندق العمدة
:: مجتمع تجاری کربلا کجاست ؟

تلفن دفتر فروش تور کربلا

54 44 67 43 021

67 43 67 43 021

835 2100 0937

آقای صبوری

ساعات تماس

9 صبح تا 7 بعد از ظهر


:: آبان 1399
:: مرداد 1397
:: تير 1397
:: خرداد 1397
:: ارديبهشت 1397
:: فروردين 1397
:: اسفند 1396
:: بهمن 1396
:: دی 1396
:: آذر 1396
:: آبان 1396
:: مهر 1396
:: شهريور 1396
:: مرداد 1396
:: تير 1396
:: خرداد 1396
:: ارديبهشت 1396
:: فروردين 1396
:: اسفند 1395
:: بهمن 1395
:: دی 1395
:: آذر 1395
:: آبان 1395
:: مهر 1395
:: شهريور 1395
:: مرداد 1395
:: تير 1395
:: خرداد 1395
:: ارديبهشت 1395
:: فروردين 1395
:: اسفند 1394
:: بهمن 1394
:: دی 1394
:: آذر 1394
:: آبان 1394
:: مهر 1394
:: شهريور 1394
:: مرداد 1394
:: تير 1394
:: خرداد 1394
:: ارديبهشت 1394
:: فروردين 1394
:: اسفند 1393
:: بهمن 1393
:: دی 1393
:: آذر 1393
:: آبان 1393
:: مهر 1393
:: شهريور 1393
:: مرداد 1393
:: تير 1393

آبر برچسب ها

تور کربلا , تور هوایی کربلا , تور زمینی کربلا , تور هوایی کربلا , کربلا , کربلا , تور کربلا هوایی , تور زیارتی کربلا , ثبت نام کربلا , تور زمینی کربلا , ثبت نام تور کربلا , امام حسین , زیارت کربلا , تور کربلا , تور زیارتی به کربلا ,

صفحه نخست | ايميل ما | آرشیو مطالب | لينك آر اس اس | عناوین مطالب وبلاگ |پروفایل مدیر وبلاگ |