تور کربلا

تور کربلا-تور زیارتی به کربلا-زیر نظر سازمان حج و زیارت
+++++++++++++++++++++++++++++++++

برج الحارث یکی از هتل های کربلا بشمار میرود و یک هتل بین المللی است که معماری بی نظیری را در ساختمان خود مطابق با استاندارد های روز به کار برده است. تسهیلات کامل و مدرن به همراه مهمان نوازی و مدیریت مناسب در ایجاد محیطی آرام از عوامل مهم در به شهرت رسیدن هتل برج الحارث در کربلا می باشند.

هتل برج الحارث در کربلا

هتل برج الحارث در کربلا


ادامه مطلب
درباره : هتل های کربلا , ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید : 17
تاریخ : سه شنبه 12 دی 1396 زمان : 15:0 | نویسنده : رامش | نظرات ()

هتل خیام یکی از بهترین هتل های نجف اشرف می باشد که دارای امکانات خاصی می باشد و کادری مجرب در محیطی آرام آماده فراهم نمودن اقامتی خوش برای مهمانان هتل خیام هستند و اتاقهای هتل با طراحی خاصی تزیین شده اند که سالانه زائران زیادی برای اقامتی راحت این هتل را انتخاب می کنند.

khiyam_15-logo

khiyam_7-logo

khiyam_4-logo

khiyam_13-logo

khiyam_11-logo

khiyam_10-logo

khiyam_5-logo

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : هتل های کربلا،هتل های نجف اشرف ,
بازدید : 10
تاریخ : یک شنبه 10 دی 1396 زمان : 15:0 | نویسنده : رامش | نظرات ()

همانطور که می دانید کربلا و سامرا یکی از شهرهای زیارتی مسلمانان محسوب میشود.در این شهرها اماکن زیارتی بیشماری نهفته است که یکی از آنها حرم نرجس خاتون میباشد .این حرم مطهر دارای یک گنبد طلایی است که سال گذشته مورد بازسازی قرار گرفت.


ادامه مطلب
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید : 13
تاریخ : چهار شنبه 6 دی 1396 زمان : 11:44 | نویسنده : رامش | نظرات ()

یکی از مسیر های پر ترافیک در ایام نوروز و سال تحویل تور کربلا است و از مدت ها قبل از عید اوج درخواست ها برای رزرو تور کربلا نوروز 97 سرازیر میشود .هتل هایی که در تور هوایی کربلا نوروز برای اقامت انتخاب شده از بهترین هتل های کربلا و نجف هستند و فاصله بسیار کمی با حرم دارند. گشت های زیارتی باهمراهی مداح و روحانی کاروان-سرو غذاهای ایرانی برای نهار و شام  از ویژگیهای تور کربلا نوروز است.


ادامه مطلب
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید : 30
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 زمان : 15:0 | نویسنده : رامش | نظرات ()

در بین هتل های کربلا هتل های که با حرم فاصله کمی دارند بیشتر مورد پسند مهمانان تور کربلا میباشند. هتل التراث کربلا یکی از همین هتل هاست که در مرکز شهر کربلا واقع شده و یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم است. هتل التراث کربلا در 600 متری حرم حضرت ابولفضل العباس قرار دارد. قیمت هتل التراث کربلا با توجه به موقعیتی که دارد و امکاناتی که برای مهمانان تور کربلا هتل التراث فراهم میکند،بسیار مناسب میباشد. در ادا مه بیشتر با این هتل آشنا میشویم.

هتل التراث دارای موقعیت مکانی خوبی میباشد و در فاصله 600 متری از حرم حضرت عباس واقع شده است. همچنین این هتل درمرکز شهر واقع شده و دسترسی راحتی به مکانهای زیارتی و مهم کربلا دارد


ادامه مطلب
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : هتل های کربلا ,
بازدید : 23
تاریخ : یک شنبه 3 دی 1396 زمان : 10:35 | نویسنده : رامش | نظرات ()
صفحات سایت
تعداد صفحات : 187
******************